Інтернет-приймальня

Звільнення від ПДВ грантового проекту Єврокомісії.

Асоціації УРАН http://uran.ua приєдналась до проекту, що фінансується Европейським союзом та має назву EaP connect https://www.eapconnect.eu. В проекті запланований загальний бюджет на Україну приблизно 1500000 ЕВРО корисна частина із 2200000 загального бюджету на фінансування розбудови мережі УРАН та розвиток мережевих та інформаційних сервісів для користувачів УРАН- університетів України. Заплановано також надання сервісу онлайн доступу до наукової періодики для науковців України 500 000 ЕВРО. Чи можна підготувати та затвердити постановою Верховної ради рішення про звільнення проекту від ПДВ при ввезенні обладнання в Україну?

Відповіді

 

Питання оподаткування міжнародної технічної допомоги регулюються Податковим кодексом України http://zakon4.rada.gov.ua/rada/show/2755-17/print. Він вже містить низку норм, які звільняють таку допомогу від оподаткування, але не у всіх випадках, у т.ч. в залежності від каналів надходження такої допомоги.

Якщо відповідними пільгами ваш проект не може скористатись у межах чинного законодавства, ви можете надіслати суб’єктам законодавчої ініціативи відповідні пропозиції щодо внесення змін до законодавства.