Діяльність Комітету

13 серпня 2021, 09:53

Пропонуємо для ознайомлення законопроект щодо відповідальності за порушення у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра

 

16 грудня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про електронні комунікації», який визначає основи державної політики у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра, а також права, обов’язки та відповідальність осіб, які беруть участь у відповідній діяльності або користуються комунікаційними послугами. Закон також оновлює термінологію та змінює види адміністративних правопорушень у сфері електронних комунікацій та радіочастотного спектра.

 У зв’язку з цим робочою групою Комітету з питань цифрової трансформації розроблено проект Закону, який приводить термінологію Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального Кодексу України у відповідність до термінів, визначених у Законі України «Про електронні комунікації». Прийняття законопроекту також дасть можливість підвищити ефективність боротьби із ввезенням, реалізацією та використанням кінцевого обладнання, забороненого для використання на території України.

 Ознайомитися з текстом документа можна за посиланням https://bit.ly/3fW7IJ8.

 Пропозиції до законопроекту приймаються на адресу komitet@thedigital.gov.ua до 23 серпня 2021 року.