Комітет з питань цифрової трансформації інформує про санкції проти росії за останню добу

 

43-тя доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Поки увесь український народ захищає нашу землю і нашу незалежність, все більше світових компаній відмовляється працювати на російському чи білоруському ринках. Увесь світ витісняє росіян санкціями.

Інформуємо про обмеження та санкції проти росії технологічними компаніями.

1.             Поліція Німеччини закрила сервери російськомовного даркнет-маркету Hydra. Німецька федеральна кримінальна поліція після тривалого розслідування заблокувала серверну інфраструктуру російськомовного нелегального онлайн-сервісу Hydra Market, що була розташована в Німеччині та існувала в прихованій мережі Darknet.

На сервері було зареєстровано 17 млн клієнтів. Він був доступний із 2015 року. У 2020 році через нього пройшли операції щонайменше на €1,23 млрд. Експерти вважають, що це була найбільша за обсягом обороту нелегальна ринкова мережа у світі. При закритті було знайдено біткоїни на суму €23 млн, які криміналісти також пов’язують із платформою.

2.             Intel виходить із росії. Компанія повністю зупиняє роботу у росії. Раніше вона заявляла про припинення поставок своєї продукції до росії та білорусі, а зараз вирішила остаточно закрити всі бізнес-процеси у рф.

3.             Twitter обмежує доступ до урядових акаунтів рф. В офіційному блозі Twitter пояснили, що нова політика призначена для усунення «серйозного інформаційного дисбалансу», який виникає, коли авторитарний уряд блокує доступ до онлайн-платформ, продовжуючи використовувати ті самі платформи для пропаганди.

4.             Avid Technology Inc припинила роботу у росії. Avid Technology — американська компанія, що спеціалізується на аудіо- та відеотехнологіях, припинила продаж та підтримку всіх клієнтів, користувачів і торгових посередників у росії та білорусі.

5.             Bumble Inc припинив роботу на території росії. Розробник Bumble Inc. оголосив про припинення своєї діяльності в росії, а також видалення всіх своїх застосунків з Apple App Store і Google Play Store в росії та білорусі. Компанії належать сервіси для знайомств Bumble та Badoo.

6.             Havas Group оголосили про припинення на невизначений термін нових інвестицій у росію у відповідь на повномасштабне вторгнення рф в Україну.

Крім того, виробник вітрогенераторів Vestas залишає російський ринок.

7.             Американська корпорація Bose, що виробляє аудіотехніку, зокрема гучномовці, навушники, професійні та автомобільні аудіосистеми, призупинила постачання своєї продукції до росії.

8.             США вводять повні блокувальні санкції проти Сбербанку та Альфа-Банку.

9.             Світовий виробник дизельних двигунів Cummins призупиняє всі комерційні операції у росії.

10.         Найбільші продавці електронних книг у Росії — Літрес та MyBook — знімають із продажу серію книг про Гаррі Поттера за рішенням правовласника. Навіщо росіянам читати про боротьбу добра зі злом, коли всі вони одноголосно підтримують друге.

 

Життя переможе смерть, а світло — темряву.

Боротьба триває. Не здаємося!

Разом переможемо!

 
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

17 квітня 2024 17:01
16 квітня 2024 14:32
10 квітня 2024 16:35
03 квітня 2024 15:06
29 березня 2024 15:47
27 березня 2024 16:27
22 березня 2024 11:16
20 березня 2024 17:20
18 березня 2024 14:36
14 березня 2024 10:05