Комітет з питань цифрової трансформації підтримує ініціативу резервування номерів загиблих або зниклих безвісти захисників України докладніше

Діяльність Комітету

05 серпня 2022, 12:21 Комітет

Закон щодо врегулювання повноважень ЦОВВ у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра підписано

Президент України підписав Закон № 7478 про внесення зміни до Закону України «Про електронні комунікації» щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки.

Метою прийняття Закону визначено врегулювання питання здійснення повноважень центрального органу виконавчої влади (ЦОВВ) у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки.

Зокрема, даним Законом передбачається не здійснювати у воєнний час передачу повноважень ЦОВВ у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до Міністерства цифрової трансформації.

Нагадаємо, Верховна Рада України 08 липня більшістю голосів прийняла даний законопроект за основу та в цілому в редакції запропонованій Комітетом.