Діяльність Комітету

30 серпня 2022, 14:07 Комітет

Інформуючи ЗСУ про окупантів, дотримуйтесь правил народної розвідки, – Комітет з питань цифрової трансформації

188 доба відколи російські окупанти прийшли на українську землю. Наші військові намагаються відстежувати кожен крок загарбників, щоб якнайшвидше вибити ворога з нашої території та прискорити перемогу України. Кожен із вас може в цьому допомогти українській армії.

Якщо маєте інформацію про колаборантів, окупантів і переміщення їхньої техніки обов’язково діліться нею в чатботі єВорог.

Надсилайте фото та відео з геолокацією про ворожі: бензовози, скупчення техніки, переміщення колон техніки, транспортування техніки залізницею, склади з боєприпасами, радіолокаційні станції, позиції артилерії, польові аеродроми для гвинтокрилів. Якщо не має змоги зняти окупантів — описуйте все детально текстом.

Також надсилайте деталі про колаборантів. Якщо ви викрили людину, яка допомагає ворогу та відкрито виступає проти України, — відправляйте фото, геолокацію та опис її зрадницьких дій.

Крім того, інформуйте про вибухонебезпечні предмети, які залишили після себе окупанти. Завдяки такій інформації наші сапери швидко зроблять кожен куточок країни безпечним.

Пам'ятайте про правила безпеки народної розвідки! Зараз, коли наші військові активно знищують окупантів, а ворог дає задню, треба бути максимально обережним. Особливо, коли ви повідомляєте ЗСУ про ворогів.

Запам'ятайте правила безпеки народної розвідки:

Не наближайтеся до ворогів та будьте на безпечній відстані від бойових дій.

Фотографуйте прихованою камерою, щоб не було видно, що у вас у руках телефон.

Не виставляйте жодні кадри ворогів у соцмережі.

Не обговорюйте переміщення ворогів та кількість ворожої техніки телефоном.

Видаляйте кадри з телефону та листування з чатбота, щойно повідомите ЗСУ.

Всі ваші повідомлення оперативно надходять до ЗСУ, СБУ та ДСНС, для яких єВорог є офіційним джерелом отримання даних. Кожне повідомлення цінне і наближає нас до перемоги.

Віримо в ЗСУ та силу української народної розвідки.

Нам є за що боротися. І ми обов'язково переможемо!