Комітет з питань цифрової трансформації підтримує ініціативу резервування номерів загиблих або зниклих безвісти захисників України докладніше

Діяльність Комітету

10 серпня 2023, 15:50 Комітет

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні законопроект щодо удосконалення державного управління і регулювання при наданні хмарних послуг


Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації рекомендує Парламенту прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення державного управління і регулювання при наданні хмарних послуг», реєстр. № 9293 від 12.05.2023.

На засіданні 9 серпня 2023 року Комітет розглянув поправки та пропозиції суб’єктів права законодавчої ініціативи до зазначеного законопроекту та затвердив його остаточну редакцію для розгляду Парламентом у другому читанні.

Відповідно до положень законопроекту, який був ініційований членами Комітету, Державна служба спеціального звязку та захисту інформації України визначається регулятором у сфері надання хмарних послуг.

Проект Закону є важливим для користувачів та надавачів хмарних послуг, прийняття його положень забезпечить покращення управління безперервністю надання послуг, якістю послуг, управління безпекою та захистом даних, захисту інформації в системі хмарних обчислень від внутрішніх та зовнішніх загроз, кібератак. Що є надзвичайно актуальним, особливо в період воєнної агресії.

Покращуємо законодавство, рухаємось до Перемоги!