Діяльність Комітету

27 жовтня 2023, 12:04 Комітет

Спеціальний режим Дія.City працює та зміцнює нашу економіку

 

15 липня 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні». Він заклав фундамент для запровадження в Україні спеціального правового режиму Дія.City та визначив його загальні засади.

Цей Закон став результатом  плідної та кропіткої роботи фахівців Комітету, Мінцифри при тісній співпраці з ІТ-індустрією.

Оскільки ключову роль в сучасній світовій економіці відіграють технології та інновації, представники технологічних компаній на сьогодні є найбільш фінансово успішними. І саме тому країни-члени Європейського Союзу та інші держави докладають якомога більше зусиль для стимулювання цифрової економіки.

Розробка концепції Дія.City була важливою і нагальною, оскільки покликана посилити конкурентні позиції України в боротьбі за інвестиції та талановитих фахівців, а також створити найкращі умови для розвитку IT- бізнесу в нашій державі.

Дія.City запровадив цілий комплекс стимулів для IT-компаній. Галузь отримала сприятливі податкові умови, ефективні інструменти для залучення інвестицій, додаткові механізми захисту прав інтелектуальної власності, прозору корпоративну структуру, а також нову форму співпраці з фахівцями – гіг-контракти, що поєднали у собі гнучкість фрілансу та соціальні гарантії.

Наразі, за інформацією Мінцифри, резидентами Дія.City стали більш ніж 700 українських та міжнародних компаній. Серед них такі компаній як: глобальна ІТ-консалтингова та інжинірингова платформа Avenga, український стартап Let’s Enhance, платіжний сервіс EasyPay, продуктова IT-компанія Uklon, американська компанія SOMATIC, українська соцмережа для креативних індустрій й освітня платформа CASES.

Дізнатись умови та долучитись до Дія.City можна за посиланням https://city.diia.gov.ua

          
         Долучаємось до цифровізації! Зміцнюємо нашу економіку!