Діяльність Комітету

13 листопада 2023, 11:41 Комітет

Співпрацюємо з європейськими партнерами з питань відновлення Інтернету

 

Наявність Інтернету в сучасному світі – це можливість працювати, вчитись, розвиватись, незважаючи на виклики сьогодення.

Майже чверть усіх Інтернет-мереж було зруйновано та пошкоджено під час окупації рф наших територій. Їх відновлення та налагодження потребувало надзусиль. Ремонтні бригади працювали майже цілодобово в критичних умовах щоб все полагодити та повернути інтернет людям.

І тут допомога наших європейських партнерів є дуже актуальною. Уряд Німеччини, в межах програми ReACT4UA/EU4Business. надає можливість 70 українським телеком-компаніям отримати до 10 000 євро, щоб відновити Інтернет на деокупованих територіях.

Грант можуть отримати телеком-компанії, які працюють у Київській (без міста Київ), Чернігівській, Сумській, Харківській, Донецькій, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Луганській областях.

Грантові кошти допоможуть компаніям оплатити:

-    обладнання та матеріали для відновлення мереж;

-    рахунки за електроенергію;

-    орендну плату;

-    виплати, необхідні для утримання мереж;

-    зарплати працівників.

Подати заявку можна до 30 листопада за посиланням –  https://brdo.com.ua/.../nadannya-finansovoyi-dopomogy.../

Гранти надаються за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини та в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Стратегічний виконавець програми — німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Партнер з виконання — Офіс ефективного регулювання BRDO.

Відновлення Інтернету дасть змогу українцям, які повернулись у звільнені домівки, навчатися, працювати й спілкуватися з близькими онлайн.

            Відновимо Інтернет разом з європейськими партнерами!