Діяльність Комітету

16 листопада 2023, 10:32 Комітет

Сьогодні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

Сьогодні, 16 листопада, відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Цей день об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, операторів та зв’язківців – всіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Зв’язок – це те що пов’язує нас із рідними та близькими людьми, із зовнішнім світом. Він створює для людей світ можливостей, спілкування без кордонів та розвиток без меж.

Сьогодні ми не можемо уявити свого життя без різноманітних технологій та інновацій. Використання цих потужних електронних ресурсів дає змогу значно прискорити та удосконалити як робочі процеси так і навчання. І ми відчули це в умовах карантину та в період військового стану. Лише з початком війни ми зрозуміли наскільки значну роль зв'язок відіграє у нашому житті. Як важливо почути близьких, знати, що у них все добре, що вони живі.

         Тож сьогоднішній день присвячений тим фахівцям які самовіддано працюють в комунікаційній сфері, операторам, провайдерам та всім тим, хто забезпечує зв’язок за будь-яких умов! Саме від цих людей залежить, чи мають українці доступ до правдивої та перевіреної інформації, чи є у них можливість поспілкуватися зі своїми рідними і близькими!

Щира подяка Вам за працю та побажання добра і натхнення для нових здобутків!

          Залишаймось на зв’язку! Все буде Україна!