· Brave1 шукає стажерів — приєднуйтеся до команди, що створює інноваційні технології.
Сотні дронів, роботів, систем радіоелектронної боротьби й навіть ракети – усе це створюють в Україні просто зараз. Це реальна робота Brave1 – кластера підтримки defense tech-розробок, що працює під координацією Мінцифри.
· Понад 300 defense tech-компаній доєдналися до Дія.Сіty.
Дедалі більше українських і міжнародних розробників оборонних технологій обирають спеціальний правовий та податковий режим Дія.City для розвитку своїх проєктів. До простору вже приєднались понад 300 компаній, що працюють у сфері Defense Tech.
· Івано-Франківська та Волинська області стали лідерами цифровізації містобудування.
62 громади Івано-Франківської та 54 громади Волинської області повністю перейшли на електронні документи у сфері будівництва. Вони першими в Україні завершили під’єднання до системи Містобудівного кадастру на державному рівні й стали лідерами за активністю роботи.
· Працюємо над спільним цифровим майбутнім з ЄС — Україна приєдналася до зустрічі POTENTIAL у Празі.
Українська делегація взяла участь у третьому засіданні Ради бенефіціарів міжнародного консорціуму POTENTIAL у Празі. Обговорили реалізацію пілотного проєкту розробки EUDI Wallet – гаманця електронної ідентифікації Європейського Союзу.
· Поетапно зменшуємо бюрократію: повідомляйте про хід будівництва в застосунку Дія.
Невдовзі повідомити про початок і завершення будівництва можна буде через застосунок Дія. Уряд ухвалив відповідну постанову. Це ще один крок до прозорості та оптимізації сфери містобудування й будівництва.
· Єврокомісія запропонувала інтегрувати Україну до роумінгової зони ЄС у 2026 році.
Європейська комісія направила до Ради ЄС пропозицію щодо приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС «Роумінг як вдома» з 1 січня 2026 року.
· 89% українців задоволені мобільним зв’язком — дослідження Мінцифри та ПРООН.
Мінцифри разом із Програмою розвитку ООН (ПРООН) та за підтримки Швеції провела дослідження, щоб дізнатись, як українці оцінюють мобільний зв’язок та інтернет.
НКЕК представила інтерактивний дашборд, який відображає актуальний стан ринків електронних комунікацій за підсумками І кварталу 2025 року.
· Триває використання інструменту вимірювання якості Інтернету — QoS tool – Speedtest від НКЕК.
НКЕК продовжує системну роботу, спрямовану на забезпечення доступу громадян до якісних електронних комунікаційних послуг. Один із важливих практичних інструментів – QoS tool-Speedtest, створений НКЕК спільно з міжнародною компанією Ookla.
Ухвалення минулого тижня Кабінетом Міністрів України постанови, якою були затверджені порядок розробки та затвердження профілів безпеки інформаційних та інших систем, а також порядок авторизації з безпеки, дало можливість Держспецзв’язку продовжити роботу над розробкою та ухваленням нових нормативно-правових актів у сфері кіберзахисту.
· Україна приєдналася до угоди, яка забезпечує взаємне визнання сертифікатів на ІТ-продукцію.
Україна в особі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації офіційно приєдналась до Угоди про визнання загальних критеріїв (Common Criteria Recognition Arrangement – CCRA) як учасниця програми «Сертифікат споживача» (Certificate Consumer).
Цифровізуємось разом задля розвитку країни!