Комітет з питань цифрової трансформації інформує про свою діяльність в умовах війни

Комітет
05 квітня 2022, 18:20

Комітет з питань цифрової трансформації інформує про свою діяльність в умовах війни

 

Комітет з питань цифрової трансформації в умовах воєнного стану плідно працює. Постійно здійснюється моніторинг ситуації у цифровому просторі. Для оперативного ухвалення відповідних рішень члени Комітету, Секретаріат на постійному зв’язку з представниками КМУ, Міністерств, регулятора, інших державних установ, операторів, провайдерів тощо. Крім того, щоденно для громадськості ми висвітлюємо головні/важливі події.

Комітету вдалось чимало зробити, зокрема, було розроблено та опрацьовано законопроект щодо збереження державних інформаційних ресурсів під час воєнного стану, а подальшому і проголосовано Закон більшістю голосів депутатів.

Крім того, Комітетом розроблено та опрацьовано законопроект про внесення змін до ЗУ «Про електронні комунікації» щодо підвищення ефективності організації роботи постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг в умовах воєнного стану. Найближчим часом законопроект буде винесено на розгляд Верховної Раді України.

Комітет звернувся листами до Парламентів 126 країн світу, Міжнародного союзу електрозв’язку та Ради національної безпеки і оборони України щодо підтримки України та накладення санкцій на агресора.

Також інформуємо, що у ці нелегкі для нашої держави часи представники Комітету активно беруть участь у забезпеченні нашої перемоги: хтось у лавах територіальної оборони, хтось у лавах ІТ-армії, Інтернет Війська, хтось став волонтером і т.д.

Детальніша інформація про роботу Комітету у зверненні Голови підкомітету електронного врядування Комітету з питань цифрової трансформації Сергія Штепи. Переглянути відео можна за посиланням.