Відбулось засідання робочої групи з питань удосконалення окремих положень законодавства щодо електронних комунікацій

Комітет
12 грудня 2022, 13:10

9 грудня у Комітеті відбулось засідання робочої групи з питань удосконалення окремих положень законодавства щодо електронних комунікацій та внесення змін до Закону України «Про електронні комунікації».

У заході взяли участь представники Комітету, Мінцифри, Регулятора (НКЕК) та Української Асоціації операторів зв’язку Телас.

Учасники обговорювали питання стосовно внесення змін у законодавство задля забезпечення громадян стабільним зв’язком і покращення його якості. Було акцентовано увагу на тому, що наразі, в умовах постійних обстрілів інфраструктури, першочерговими завданнями є відновлення пошкоджених мереж і забезпечення їх живлення, щоб українці могли залишатись на зв’язку.

Присутні зійшлись на думці, що після нашої перемоги Україну потрібно буде відбудовувати і розвивати. Тому необхідно вже зараз напрацьовувати відповідні плани і зміни до законодавства задля забезпечення громадян якісним і безперебійним зв’язком, а також щоб зміни були передбачувані для всіх учасників процесу і всі були готові до них.

Удосконалюємо законодавство – відновлюємо Україну!