Діяльність Комітету

26 березня 2020, 12:08 Комітет

Над чим працюють депутати Комітету в дистанційному режимі: Кіра Рудик

Під час карантину вся країна працює в дистанційному режимі, як справжні ІТ-фахівці. А ми сьогодні розповідаємо про роботу першої заступниці голови Комітету Кіри Рудик, яка займається питаннями розвитку ІТ-бізнесу.

 

Кіра Рудик у своїй роботі зосереджується на двох головних напрямах:

 

·      боротьба з поширенням коронавірусу. Кіра координує ІТ-компанії та волонтерів для забезпечення закупівель необхідних матеріалів для лікарень. Команда також допомагає лікарям дістатися робочих місць та випускає інформаційні матеріали стосовно спілкування з людьми похилого віку. Адже зараз кожному з нас як ніколи важливо потурбуватися про здоров’я своїх рідних.

 

·      допомога Україні для виходу з економічної кризи. Кіра співпрацює з Американською торговельною палатою в Україні та Європейською Бізнес Асоціацією для інформування щодо того, що може допомогти та нашкодити українському ІТ-бізнесу найближчим часом. Зокрема, розглядалося питання введення надзвичайного стану, проти якого виступили всі ІТ-компанії, розуміючи, що це не дозволить їм продовжувати свою роботу. Налагодження ефективного діалогу допомогло переконати владу не вдаватися до таких радикальних заходів.

 

Діджиталізація допомагає триматися на плаву і продовжувати роботу в умовах, що склалися в країні. Тож Комітет не зупиняється і продовжує працювати, використовуючи прогресивні технології.