Діяльність Комітету

22 квітня 2020, 16:55 Комітет

Ключові моменти засідання Комітету цифрової трансформації 22 квітня в режимі відеоконференції

22 квітня Комітет цифрової трансформації провів третє засідання в режимі відеоконференції.  Члени Комітету підтримали та рекомендували Верховній Раді прийняти за основу три законопроєкти:

 

– № 2655 про хмарні послуги, який визначає правила гри між державними органами виконавчої влади, місцевими органами самоврядування, державними підприємствами та постачальниками хмарних послуг. Прийняття законопроєкту сприятиме впровадженню новітніх технологій у публічному секторі та створить умови для ефективного використання державних ресурсів;

– № 3186 про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо плати за здійснення процедур зовнішнього забезпечення якості вищої освіти), який оптимізує процедури Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;

– № 2578 щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації, який забезпечить захист прав та законних інтересів громадян від неправомірних втручань з боку держави.

 

Також заслухали звіт Голови Дежспецзв’язку Валентина Петрова щодо виконання покладених на службу завдань, додержання законодавства, прав і свобод людини і громадянина.